Главная » 2016 » Січень » 11 » 05.10.2015-09.10.2015 Тиждень права
11:40
05.10.2015-09.10.2015 Тиждень права

 

День юриста з'явився в календарі України за Наказом Президента № 1022/97 від 16.09.1997 р. Це свято, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців.

Професійне свято людей, все життя яких  підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», відзначається щорічно 8 жовтня.

Для українського суспільства професія юриста дуже важлива, адже саме зараз, коли відбувається процес розвитку правової держави в Україні, перш за все на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання затвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій, захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців.

З державою все гаразд, — вважають юристи, — якщо його основний Закон, Конституція, не обмежує права і свободи громадян, а, навпаки, збільшує зону цих свобод. В Україні, державі з вміло написаною конституцією і не дуже вміло виконуваними законами, спеціальність юриста займає лідируючі позиції.

Згідно до плану виховної роботи школи з метою популяризації та підвищення рівня правової обізнаності серед учнів і удосконалення їх правової освіти, а також з цієї нагоди у школі з 05 по 09 жовтня  пройшов Тиждень права .

З метою формування системного уявленняучнів про правовізнання, наданняїмпрактичноїспрямованості та формуваннявміннявикористовуватиїх у повсякденномужитті,  в школібулипроведенівиховнігодини: «Права та обов’язкинероздільні», «Буква закону повинна бути включена до алфавіту», «Не тільки права, а йобов’язки ». Виставкалітератури «Я дитина, я людина. Я маю права» була оформлена бібліотекарем МаркінойІ.Ю.Педагог організатор Ісупова І.О. провела гру-подорож «Про  права граючи» з учнями 3-х класів.Зучнями 5-6 класівСіробаба В.М (психолог школи) провела анкетування «Чизнаєтевисвої права».У 7-10 класахпройшливиступилекторськоїгрупи «Конституційні права та обов’язкинеповнолітніх». У 11 класіпройшов конкурс на кращупідбіркумультфільмів на тему «Адміністративніпорушення».  Була проведена виставка-конкурс на кращиймалюнок на правову тематику, конкурс плакатів «Я маю право».

 Підсумком тижня став правовий  КВК «У королівстві Феміди» між учнями 10-х класів, підготовлений учителем історії та правознавства Селецькою Н.М. Змагання показали, що учні добре володіють програмним матеріалом, навичками оперативно і чітко формувати та обґрунтовувати власні думки з посиланням  на відповідні норми права. Десятикласники дали належну правову оцінку конкретним вчинкам, показали вміння орієнтуватися у правових актах, використовуючи знання на практиці.

 

Категория: Воспитательные мероприятия | Просмотров: 213 | Добавил: Администратор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]