Главная » 2016 » Січень » 11 » 08.10.2015-13.10.2015
11:42
08.10.2015-13.10.2015

Національний тиждень енергозбереження .

З кожним роком, в умовах зростаючого дефіциту енергоресурсів та постійного підвищення їх ціни, питання енергозбереження та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів набувають все більш важливого значення. 
    Тому, на початку опалювального сезону стало вжетрадиційнимпроведенняТижняенергозбереження. Уцейперіодвсі ми хочемовідчуватисебе захищенимивід холоду і негоди, матитеплідомівки і комфортніумовипраці та відпочинку. 
    Фахівцівважають, що до 40% енергії в побутіможназаощадитипростими і безкоштовними заходами, і кожнаокремалюдинаможезробити на своємуробочомумісцічивдомаскромнийвнесок до загальноїсправиенергозбереження. 
    Аджерозумне та ефективневикористанняенергоносіїввпобуті не тількизменшуєвитрати в бюджетікожноїродини, а й зміцнюєекономічний стан країни. 
    Чим раціональніше ми використовуємо тепло та електричнуенергію, тимменшевтрачаєтьсяприроднихресурсів, зберігаєтьсядовкіллявідзабруднень. 

     Тому традиційно внашійшколі проходить Тижденьенергозбереження. Учнінашоїшколи не залишилисьостороньцьогопитання.  Були проведенірізнопланові заходи. Головною метою заходів було формування в учнів свідомого ставлення до необхідності підвищення ефективності використання енергоресурсів. Заходи, присвяченіцьомутиждню, відбуваються в кожному класі.,а самезагальношкільна лінійка «Бережливе ставлення до енергоресурсів» за участю учнів 2-11 класів. Педагогом організатором було організовано для учнів1-4 класів перегляд документального фільму «Енергозбереження» з обговоренням ,атакож відбуласявиставка малюнків   «Азбука енергозбереження» за участю 2-3 класів і тематичні виставка «Збережемо електроенергію, воду, тепло» для учнів 5 -7 класів ,а 4 класи виготовили дитячи листівки «Бережіть світло» .

Учні 8-х класів  розв’язували цікаві ребуси та кросворди, пов’язані з темою енергетики в Україні та світі. Старшокласники не тільки відповідали на запитання вчителя про енергосистему у світі, а й міркували над енергоефективністю в Україні та шукали шляхи енергозбереження в кожній родині.

Також протягом тижня була проведена гра – розвага «Будеш уважним і бережливим, станеш багатим, веселим, щасливим» для учнів 6класів.

Учні старшої школи( 9-10 кл.) підготували тазахистили  проекти: «Корисні поради для дорослих щодо раціонального використання енергії в побуті».Учні7 класів  провели тематичний брейн-ринг «Енергія та енергозбереження в життедіяльності».

Класні керівники 1-11 класів провели виховні  години  «Енергія  в  навколишньому  світі, та провели бесіди про збереження тепла у навчальних приміщеннях: «Збережи тепло»,.«Раціональне  використання  паливно-енергетичних  ресурсів», «Екологічні проблеми сучасності», «Поновлювальні джерела енергії - шляхи покращення клімату», «Що трапиться, якщо не буде світла», «Звідки  береться  енергія?», «Енергія  майбутнього» .

Просмотров: 270 | Добавил: Администратор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]