Главная » 2016 » Січень » 11 » 14.10.2015 День захисника України
11:43
14.10.2015 День захисника України

 

14 жовтня 2015 року Україна відзначає День захисника України. З нагоди цього свята учнівське самоврядування провело тематичну лінійку «Мужність і відвага крізь покоління» для учнів 1 – 11 класів.Старшокласники підготували вірші та фільми на дану тематику. Зокрема уже багато виступів було присвячено минулому та сьогоденню української армії.

 У шкільній бібліотеці була оформлена виставка: «Видатні особистості мого рідного краю».   У цей важливий день  можна було спостерігати різноманітні фото виставки, стенди з книгами на військову тематику тощо

      Класні керівники 9 – 11 класів провели тематичний урок мужності «На варті Українськоїдержави».«Військова служба – громадянський та військовий обов’язок перед своєю Батьківщиною»; « Нас надихають подвиги героїв»  в 1-11 класах,провели виховні години «Захисник України»,класні свята «Вітаємо майбутніх захисників України». Учні 9-х класів презентували проект класу «Будемо гідні слави героїв».

Учнями початкової школи були виготовлені оригінальні подарунки для Захисників України та було проведено вікторину«Нумо,хлопці!»(3-4 кл.) Був організован  перегляд відеофільмів до Дня Захисника України учнями 5 – 11 класи та проведен конкурс «Наші хлопці – наша гордість!» 6 класи. Наприкінці відбувся Святковий концерт «Тобі , мій захисник»,а учні 7-Б та 7-В класів привітнали військових збройних сил України подарунками, зробленими власноруч на головній площі міста.Цей день назавжди залишиться у пам’яті кожного учня, що брав активну участь у проведенні даного заходу.

Категория: Воспитательные мероприятия | Просмотров: 218 | Добавил: Администратор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]