Главная » 2017 » Вересень » 1 » 01.09.2017 - День Знань
07:36
01.09.2017 - День Знань
01.09.2017 - День Знань

 

У школі традиційно відбулося свято Першого дзвоника, яке сповістило учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року. День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для  63-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і прокладатимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу!

Директор школи, Котляров Олексій Васильович, привітав всіх з чудовим святом Днем Знань, побажав усім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, взаєморозуміння та натхнення, а головне - мирного неба над головою.

Просмотров: 123 | Добавил: Администратор | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]